Szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych

Zapraszam na szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych w Uniwersytecie Jagiellońskim

Zapraszam na szkolenia z zakresu ochrony danych osoby rozpoczynające współpracę z UJ (wymagana z UJ karta przyjęcia pracownika, z UJ-CM wymagane oświadczenie).

Na szkolenia zapraszam również obecnych pracowników, osoby współpracujące z UJ na podstawie umów cywilno-prawnych, doktorantów, przedstawicieli Samorządu Studenckiego oraz Organizacji Studenckich, którzy nie brali jeszcze udziału w szkoleniu bądź chcą uzupełnić informacje w zakresie ochrony danych osobowych.

Szkolenia odbywają się w piątki o godzinie 11:00 w sali nr 108 (I piętro) w budynku Instytutu Historii w Krakowie przy ul. Gołębiej 13.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy ze stosownym wyprzedzeniem przesłać zgłoszenie na adres biuro.iod@uj.edu.pl

Przesłanie zgłoszenia na dzień przed szkoleniem nie gwarantuje możliwości uczestnictwa w nim.

Serdecznie zapraszam do udziału.

UWAGA

w dniu 7 lutego 2020 r. szkolenie z zakresu ochrony danych wyjątkowo nie zostanie przeprowadzone.

Przepraszając za utrudnienia, zapraszam do przesyłania zgłoszeń na inne dostępne terminy.

Pierwsza administracyjna kara pieniężna nałożona na podmiot publiczny
Spotkanie Inspektorów Ochrony Danych uczelni medycznych w UODO
Ochrona danych osobowych w miejscu pracy. Poradnik dla pracodawców.