RODO – rewolucja czy ewolucja

Na łamach cyklicznie udostępnianej w formie newslettera publikacji „RODO – rewolucja czy ewolucja…?” będziemy przybliżać Państwu zagadnienia z zakresu administrowania danymi osobowymi, bezpieczeństwa ich przetwarzania i ochrony tak, by 25 maja 2018 r. nowe zasady ochrony danych osobowych nie budziły żadnych wątpliwości.

Szkolenia

Zapraszam na szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych w Uniwersytecie Jagiellońskim

w każdy poniedziałek w godzinach od 8:00 do 10:00 w budynku przy ul. Czapskich 4 w sali A109 (I piętro).

Na szkolenia zapraszam osoby rozpoczynające współpracę z UJ (wymagana z UJ karta przyjęcia pracownika, z UJ-CM wymagane oświadczenie).

W przypadku osób rozpoczynających współpracę z Uniwersytetem nie są wymagane uprzednie zapisy na szkolenia.

Na szkolenia zapraszam również obecnych pracowników, osoby współpracujące z UJ na podstawie umów cywilno-prawnych, doktorantów, przedstawicieli Samorządu Studenckiego oraz Organizacji Studenckich, którzy nie brali jeszcze udziału w szkoleniu bądź chcą uzupełnić informacje w zakresie ochrony danych osobowych. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na szkolenia obowiązują zapisy pod adresem: iod@uj.edu.pl.

UWAGA: w dniach 24 i 31 grudnia 2018 r. szkolenia są odwołane.

Ochrona danych osobowych w miejscu pracy. Poradnik dla pracodawców.