INFORMACJA O SZKOLENIACH

Szanowni Państwo,

Poniżej podaję harmonogram stałych szkoleń z zakresu ochrony danych osobowych w miesiącach październik oraz listopad. Szkolenia odbywać się będą w godzinach od 8:00 do 10:00.

• 19.11.2018 -  szkolenie odbywać się będzie w sali nr A109 w budynku przy ul. Czapskich 4 - BRAK WOLNYCH MIEJSC
  • 26.11.2018 - szkolenie odbywać się będzie w auli Collegium Novum, ul. Gołębia 24
  • od grudnia 2018 szkolenia odbywać się będą w sali nr A109 w budynku przy ul. Czapskich 4
  • w dniach 24 grudnia i 31 grudnia 2018 szkolenia są odwołane.

Na szkolenia zapraszam osoby rozpoczynające współpracę z UJ i UJ-CM (wymagana z UJ karta przyjęcia pracownika, z UJ-CM wymagane oświadczenie).

W przypadku osób rozpoczynających współpracę z Uniwersytetem nie są wymagane uprzednie zapisy na szkolenia.

Na szkolenia zapraszam również obecnych pracowników, osoby współpracujące z UJ na podstawie umów cywilno-prawnych, doktorantów, przedstawicieli Samorządu Studenckiego oraz Organizacji Studenckich, którzy nie brali jeszcze udziału w szkoleniu bądź chcą uzupełnić informacje w zakresie ochrony danych osobowych. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc na szkolenia obowiązują zapisy pod adresem: iod@uj.edu.pl.