Zmiany w organizacji pracy Biura Inspektora Ochrony Danych

Stosownie do Zarządzenia nr 51 Rektora Uniwersytetu Jagiellońskiego z dnia 26 kwietnia 2023 roku w sprawie: organizacji pracy w dniach 4 i 5 maja 2023 roku we wskazanym terminie Biuro Inspektora Ochrony Danych nie będzie przyjmowało interesantów stacjonarnie.

Zachęcamy do kontaktu mailowego i telefonicznego:

• iod@uj.edu.pl
  • Monika Tokarczyk (IOD): 12 663 12 25
  • Jowita Dunajska (Biuro IOD): 12 663 10 75

Wszelkie dokumenty kierowane do Biura IOD proszę składać na Dzienniku Podawczym w Collegium Novum (ul. Gołębia 24 pok. nr 11).