Szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych

Zapraszam na szkolenia z zakresu ochrony danych osobowych w Uniwersytecie Jagiellońskim

Zapraszam na szkolenia z zakresu ochrony danych osoby rozpoczynające współpracę z UJ (wymagana z UJ karta przyjęcia pracownika, z UJ-CM wymagane oświadczenie).

Zapraszam również obecnych pracowników, osoby współpracujące z UJ na podstawie umów cywilno-prawnych, studentów, doktorantów, przedstawicieli Samorządu Studenckiego oraz Organizacji Studenckich, którzy nie brali jeszcze udziału w szkoleniu bądź chcą uzupełnić informacje w zakresie ochrony danych osobowych.

Szkolenia odbywają sie w trybie zdalnym, za pośrednictwem aplikacji MS Teams i trwają ok. 2,5 - 3 godzin.

Aby wziąć udział w szkoleniu należy przesłać zgłoszenie na adres iod@uj.edu.pl

W odpowiedzi na przesłane zgłoszenie otrzymacie Państwo potwierdzenie przyjęcia do grupy w wybranym terminie.

Na kilka dni przed planowanym szkoleniem otrzymacie Państwo instrukcję oraz link umożliwiający dołączenie do spotkania.

Serdecznie zapraszam do przesyłania zgłoszeń.

Najbliższe szkolenia dla osób rozpoczynających pracę odbędą się w dniach:

• 19.04.2024 r. godz. 9.00

Szkolenia dla pracowników wykonujących pracę w trybie zdalnym będą przeprowadzane online za pośrednictwem aplikacji MS Teams i należy na nie zarezerwować ok. 1 godziny. Zgłosznenia proszę kierować mailowo.

Limit dostępnych dla uczestników miejsc - 280.

Najbliższe szkolenia dla pracowników wykonujących pracę w trybie zdalnym odbędą się w dniach:

• 19.04.2024 r. godz. 12.00

Z uwagi na ilość napływających zgłoszeń, nie zamieniamy przydzielonych terminów.